Emlékezés Kovács Mátéra a MKE 41. vándorgyűlésén

A Magyar Könyvtárosok Egyesületének 41. Vándorgyűlésén az egyesület Társadalomtudományi Szekciója és a MKE Hajdú-Bihar megyei szervezete a Kovács Máté Alapítvánnyal közösen állította összea szekcióülés programját. A múltban kiemelkedő tevékenységet folytató könyvtárosokról szóló megemlékezések sorában ez alkalommal a vándorgyűlés debreceni helyszínéhez egyetemi könyvtárigazgatói tevékenységén keresztül igen szorosan kapcsolódó Kovács Mátéról hallhattak előadásokat az érdeklődők.

• Patkósné Hanesz Andrea: Kovács Máté és a tehetséggondozás, ill. Bényei Miklós: Kovács Máté és a Debreceni Egyetemi Könyvtár Évkönyve c. előadása a Könyvtári Figyelő 2010. évi második számában (p. 269-276. és 277-284.) jelent meg nyomtatásban.
  • A szekcióülésen készült fényképek: